Voor de Boetezitting van 2026 zijn 2 regelingen getroffen om in het bezit te komen van een polsbandje.
Lees deze regeling goed door, want dan kun je in het bezit komen van een polsbandje. Ook dit jaar zijn we er opnieuw in geslaagd om de polsbandjes gratis te kunnen verstrekken.
OP = OP
Indien bij de aanvraag blijkt dat niet is voldaan aan de regeling zal er geen polsbandje of zullen er geen polsbandjes worden verstrekt aan de aanvrager.
Er is een aparte regeling voor de inwoners van Munstergeleen en er is een aparte regeling voor de bezoekers van de Boetezitting die niet in Munstergeleen wonen.
Hiervoor zijn twee verschillende email adressen aangemaakt.
KIJK DUS GOED WELK EMAILADRES VOOR JOU VAN TOEPASSING IS.
Regeling voor de inwoners van Munstergeleen:
Regeling voor de inwoners van BUITEN Munstergeleen:
Wij vragen de bezoekers van de Boetezitting die gebruik willen maken van een
statafel (Stehtisch) deze niet te dicht op de tenten te plaatsen waar de drank etc.
wordt verkocht. Wij willen jullie vragen om minimaal 2 meter er vandaan te blijven.
Alvast bedankt daarvoor.
GELET OP DE VERGUNNINGVOORWAARDEN IS HET NIET TOEGESTAAN EIGEN DRANK MEE TE NEMEN. OOK DIT JAAR ZAL HIEROP WORDEN GECONTROLEERD DOOR DE AANWEZIGE BEVEILIGERS. MOCHT ER MEEGENOMEN DRANK WORDEN AANGETROFFEN DAN WORDT DEZE INGENOMEN EN VERNIETIGD.
Markt Munstergeleen
Plaats:
Organisatie:
Auwt Prinse Munstergeleen
dave 21.02.2020 09:21
was gezellig, meer barbezetting of 2 tappunt is geen overbodige luxe.
personeel kon drukte niet aan. helaas !!! mensen gaan zich ergeren als te lang duurt.
sijstermans 09.02.2020 08:12
super goed bevallen gisteren.enigste minpunt is de bar bediening .jullie kunnen met goede crew dubbele verkopen .2de tappunt is een must .
wilma marcks 28.01.2018 10:29
Ut woar unne super gesjlaagde, gezellige middig mit veul leuke artiesten. Ig hoop dat gier nog lang zult doergoan mit deze leuke daag.
Gertje Dols 24.01.2016 18:25
Het woar weer een super boetezitting!!!! Gemuthlich, leuke artiesten en gezellige luuj ,😄